Tuesday, 20/8/2019 | 2:27 UTC+2

Sportovní události

Pravidelně sportujete a zajímáte se o novinky ze světa sportu, chcete vědět, jaké výživové doplňky jsou zrovna na trhu k dispozici, nebo si rádi zkusíte netradiční sport, či si jen potřebujete zakoupit specializované sportovní oblečení se zárukou kvality?
běžecký pás
Nebo naopak jste úplný nováček ve světě sportu, který by si nejprve rád všechno omrkl, pokud možno i doslova ošahal?
V obou případech vám můžeme doporučit návštěvu brněnského veletrhu SportLifeExpo, který se konat každý rok na začátku listopadu v prostorách brněnského výstaviště v Pisárkách. Veletrh je spojen s veletrhem počítačových her, tedy i počítačoví hráči si přijdou na své.

Pojďme se společně podívat, co tento veletrh návštěvníkovi nabízí.

Nákupy

Celý jeden pavilon je vyhrazen nákupním stánkům, kde si můžete zakoupit sportovní oblečení, posilovací zařízení, potřeby pro vodní sporty, tenis. A hlavní výhodou je, že prodávající zde nabízejí promo ceny, které nezískáte ani při nákupu online v e-shopech daných společností.

Vyzkoušet si sporty

V druhém pavilonu máte možnost si sporty vyzkoušet na vlastní kůži. K dispozici zde bývá umělá stěna, bazének pro surfing, BodyBody revoluční metoda posilování s elektrickými impulzy, jež účinně stimulují vaše svaly k vyšší účinnosti.

Ochutnávky

Naleznete zde i stánky se zdravou výživou, případně s doplňky pro rychlou regeneraci přetrénovaných svalů. Ochutnávka zde je naprosto běžnou záležitostí. A rovnou si můžete produkty koupit a odnést.

Zasoutěžit si

Veletrh tradičně pořádá několik běžeckých závodů. Jmenujme alespoň některé z nich:

1.  5 km veletržní běh pro ženy
2.  10 km veletržní běh – pro všechny bez rozdílů pohlaví a věku
3.  univerziáda – kombinovaný běh se cviky typu angličák, sedy lehy, dřepy, jedná se vždy o týmový běh.
raketa a košíčky na badminton
Výhodou účasti v bězích je zdarma vstup na veletrh a památní tričko. To už se vyplatí. Nezůstávejte první listopadový víkend doma a přijeďte se podívat do Brna na tento největší sportovní svátek v naší republice.