Monday, 18/3/2019 | 4:16 UTC+1

Na tuto finanční pomoc dosáhne každý

.

Podle některých předpokladů se budou ceny nemovitostí i nadále zvyšovat. Což je jistě špatná zpráva pro ty, kteří už dlouhou dobu uvažují o vlastním bydlení a stále nemají našetřeno dostatečné množství finančních prostředků. Vzhledem k tomu, že se tedy ceny rozhodně nesníží, je nejvyšší čas uvažovat o nákupu vhodného bydlení hned teď. Řešením je hypotéka u některého nebankovního poskytovatele.

prasátko

  • Proč nebankovního?

    • Protože v bance jsou podmínky stanovené celkem přísně, a ne každý jejich sítem projde.
    • Pokud jste kupříkladu v minulosti opomněli zaplatit nějaké důležité instituci, pak máte jistě záznam v registru dlužníků.
    • Ačkoliv jste jistě už svůj dluh dávno vyrovnali, stejně musíte počkat několik let, než dojde k vymazání vašeho jména.

U nebankovních poskytovatelů je hypotéka http://www.hypoteka-bez-registru.net/americka_hypoteka/ nastavena na schopnosti splácet a na zástavě nemovitosti. Registry dlužníků jsou tedy podružnou záležitostí a nijak podrobně se nezkoumají. Odpadá také zkoumání, nač bude klient své finance využívat.

.

Podmínky, které jsou velmi přijatelné

Úroková sazba americké hypotéky se běžně pohybuje od pěti do jedenácti procent. Tato sazba je v podstatě stejná u banky i nebankovního poskytovatele. Jen s tím rozdílem, že v bance musíte mít čisté registry a doložitelné příjmy.

úśpěch

  • Podnikatelé, kteří zažádají o podnikatelský úvěr, jej mohou dostat i v případě, že je jejich daňové přiznání příliš nízké.

Registry dlužníků, které nejsou průchozí, se dají legálně obejít. Stačí přibrat nějakého spolužadatele, který je v tomto ohledu v pořádku a není problém dosáhnout na úrokovou sazbu od čtyř procent. Americkou hypotéku od nebankovního poskytovatele je také možné doplatit kdykoliv, a to bez jakýchkoliv sankcí. Doba splácení se může prodloužit až na třicet let. Díky tomu jsou splátky velice přijatelné.

Ohodnoťte příspěvek
.