Friday, 19/7/2019 | 6:33 UTC+2

Investice do kvalitní kuchyňské desky se vyplatí

Pokud byste si rádi pořídili opravdu kvalitní kuchyni, ale nechcete za ni utratit příliš mnoho peněz, pak je tou nejlepší variantou vsadit na rozumný kompromis – investujte pouze tam, kde se to opravdu vyplatí.
A tou nejvíce namáhanou a nejvíce využívanou částí kuchyně zároveň je v každém případě kuchyňská deska. Je tedy jasné, že právě do ní se vyplatí investovat a na jejím výběru byste šetřit neměli. Naopak jiné, méně využívané kousky nábytku do kuchyně je možné zvolit třeba i v nižší cenové hladině a horší kvalitě.

kuchyňské desky

Pracovní deska výrazně ovlivní vzhled interiéru

Navíc, právě kuchyňská deska zabírá obrovský kus prostoru, který je patrný na první pohled, a oči na něm ulpí každému, kdo do místnosti vstoupí. To znamená, že právě pracovní deska vytváří do velké míry celkový dojem z vaší kuchyně. Takže i z tohoto pohledu je investice do kvalitní a krásné desky na místě.

V módě je šedá

V současnosti je velice módní šedá barva interiérů. Skvěle ladí s libovolným vybavením místnosti, ať už fandíte jakémukoli stylu, a navíc ji můžete snadno zkombinovat s každou barvou. A právě takový dokonale šedý odstín získáte, pokud si vyberete jako materiál pro zhotovení kuchyňské pracovní desky kámen.

deska pracovní

Kvalita bez kompromisů

Kámen je zárukou kvality, luxusu, dokonalého vzhledu. Vydrží bez potíží i hrubší zacházení, na první i na každý další pohled vypadá naprosto skvěle, a je dokonale nadčasový, zapadne do každého typu interiéru. A hlavní je i to, že vám opravdu dlouho vydrží.
Takže pokud i vy svou kuchyni opravu nešetříte a jste zvyklí krájet suroviny na vaření přímo na kuchyňské desce bez použití prkénka, a třeba na ni omylem odložíte i horkou pánev, tak něco takového nemusí v případě kamenné desky vůbec vadit. Tedy, abychom byli přesní, nebude to vůbec vadit v situaci, kdy vsadíte na technický kámen, který vám nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu.

3.0
01