Monday, 17/6/2019 | 5:16 UTC+2

Chcete si nejen připadat, ale být krásná?

První, čeho si na vás každý člověk všimne, je vaše postava a obličej. Pokud jste nespokojená s obličejem, s tím se budete muset naučit žít, ale naštěstí existuje spousta možností, jak si k dokonalejšímu vzhledu pomoct.
tři brunetky v trávě
Naučte se mít se ráda
Řeknete si, že jde o klišé, které ještě nikdy nikomu nepomohlo. Je to sice pravda, ale pokud budete spokojená sama se sebou, jste na dobré cestě, jak se líbit i ostatním. Pozitivní vnímání sebe sama je základem pro zdravé sebevědomí, a pokud se vy budete líbit sama sobě, okolí to vycítí.

Nezvládáte to? Nejste sama. Zkuste si nacvičit fráze před zrcadlem. Opakujte si, že jste jedinečná, dokonalá podle sebe, a naučte se žít se svým tělem. Nemusíte mít obličej ani postavu jako modelka z magazínu, ale musíte se tak vnímat.

Pokud na to nestačíte…
Jestli máte nadváhu, zdraví vám to dovolí, a vaše peněženka a čas rovněž, je ve vaší moci zhubnout. Stačí pár kilo. Začněte pravidelně jíst, občas si zaběhejte, a vaše postava se bude měnit k lepšímu. Pokud se snažíte, ale výsledky stále nevidíte, motivujte se vzájemně s kamarádkou. Můžete se svěřit i terapeutovi, který vám nejlépe pomůže, jak se v dané situaci zachovat.

Důležité je mít někoho, kdo vás podpoří. Můžete to být i vy sama, ale začátky budou opravdu těžké. Nemyslete na to, ale jděte do toho po hlavě. Cvičte, naučte se hezky nalíčit. Hlavně na sobě nehledejte nedostatky a chyby. Hledejte vždy jen to nejlepší, čím jste obdařena. Možná vám to přijde směšné, ale duchovno je důležité, stejně jako stránka fyzická.
dívka s květinami ve vlasech
Věnujte se oběma, a stane se z vás vyrovnaný, spokojený člověk. Jak se říká, není důležitý vzhled, ale to, co má člověk uvnitř. I když si to nemyslíte, je to tak, a proto na sobě začněte pracovat ještě dnes. Brzy uvidíte výsledky, a ze zamračení ženy plné mindráků bude sebevědomá žena.
 

Chcete si nejen připadat, ale být krásná?
5 (100%)1